Pozycjonowanie oraz Optymalizacja Stron Internetowych
Gorzów Wlkp.

Co dokładnie robimy:

Skutecznie Pozycjonujemy Strony WWW (SEO)
Przeprowadzamy Audyt Stron WWW
Przeprowadzamy Audyt wydajności Witryn
Przeprowadzamy Audyt Widoczności Strony w Google
Prowadzimy kampanie Adwords
Robimy Optymalizacja Stron WWW

Strony WWW

Pozycjonowanie Stron Internetowych Gorzów Wlkp.

Chcesz aby Twoja Strona była widoczna w Internecie ? Dobrze Trafiłeś Nasza Agencja Studio Webmaster Skutecznie Wypozycjonuje Twoją Stronę tak aby była na Najwyższych Pozycjach !

Kroki Tworzenia Strony Internetowej przez Agencję Studio Webmaster

DLACZEGO TRZEBA POZYCJONOWAĆ STRONY

1. Sprzedaż - Dzięki wysokiej pozycji odnotujesz bardzo duży wzrost sprzedaży.
2. Więcej klientów - Dzięki wysokim pozycjom w Google odnotujesz wyraźny wzrost wejść na Twoją stronę WWW.
3. Wizerunek - Firma której strona znajduje się na pierwszej pozycji jest wiarygodna dla swoich klientów.
4. Prestiż - Zyskasz rozgłos i renomę dzięki pierwszej pozycji na listach wyszukiwania.

Nasze projekty cechują:

Solidnie optymalizujemy strony - przykładamy wagę do tego aby kod oraz układ treści strony były jak najbardziej korzystne dla robotów Google.

Analizujemy i dobieramy słowa kluczowa wedle określonych reguł, tworzymy listę fraz związanych z branżą strony www a następnie wybieramy te frazy które są najbardziej popularne i wyszukiwane przez użytkowników.

Dla naszych klientów robimy specjalne raporty w których zawieramy postępy pozycjonowania, analizy skuteczności oraz analizy ruchu na stronie i popularności.

Zajmujemy się reklamą AdWords czyli pozycjonowaniem stron poprzez linki sponsorowane - reklama umieszczana jest na pierwszej stronie wyszukiwarki Google.

Posiadamy długoletnie doświadczenie w tej branży i przez ten czas zdążyliśmy wypozycjonować wiele firm.

Nasze usługi pod względem pozycjonowania są bezpieczne dla Twojej strony. Na rynku powstało dużo nowych firm które pozycjonują strony szybkimi ale niedozwolonymi metodami czego skutkiem jest wykluczenie z wyników wyszukiwania czyli całkowicie odwrotny skutek do tego zamierzanego.

Dla każdego klienta dostosowujemy ofertę indywidualnie.

Dwuletnie bezpłatne wsparcie w zakresie obsługi strony www i systemu CMS.

Klient dostaje logowanie do panelu gdzie może sprawdzać pozycje strony.

Redagujemy profesjonalne, nasycone odpowiednimi frazami teksty na Twoją stronę.

Analiza

Dokładnie analizujemy branżę w której znajduje się Twoja strona lub sklep i przystępujemy do doboru keywordów dzięki którym będziesz wyszukiwany i które pozwolą znaleźć Ci się na topowych pozycjach.

Doświadczenie

Duże doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych które posiadamy pozwala nam na dobór trafnych słów kluczowych dzięki którym potencjalni klienci będą Cię wyszukiwać. Im wyższa jest pozycja tym większe jest zainteresowanie Twoimi usługami lub produktami a co za tym idzie zwiększa się ruch na stronie oraz Twój zysk.

Co nas charakteryzuje

- bezpieczeństwo działania
- skrupulatność oraz dokładność
- gwarancja wykorzystania potencjału strony
- gwarancja podwyższenia pozycji strony

Praca ze Stroną WWW

Optymalizujemy strony internetowe aby były one jak najbardziej użyteczne i funkcjonalne dla klientów, a także aby były jak najkorzystniejsze dla Google Boots czyli robotów Google które odpowiadają m.in za pozycje strony, dlatego ważne jest aby spełniać pewne kryteria których my się pilnujemy. Wyszukiwarki stosują różne algorytmy które odpowiadają za wysokość stron w rankingach. Co jakiś czas dany algorytm się zmienia, dlatego my cały czas śledzimy nowinki aby być na bieżąco. Można wyróżnić trzy czynniki które głównie wpływają na pozycje:
- budowa oraz treść strony
- częstotliwość odwiedzania strony
- link popularity
Codziennie monitorujemy pozycje strony www oraz kontrolujemy proces pozycjonowania. Za pomocą specjalnego panelu o każdej porze dnia i nocy możesz sprawdzić wszystkie czynności przeprowadzone dla Twojej strony oraz efekty naszej pracy. Co jakiś czas dostajesz od nas pełny raport który obejmuje wszystkie informacje odnośnie aktualnej pozycji Twojej strony oraz wszystkie czynniki które się na to składają m.in raport z pozycji słów kluczowych czy raport optymalizacji. Pozycjonownie SEO musi być ciągle dopasowywane pod wymagania Google tak aby nie spadało z wysokich pozycji. W niektórych branżach konkurencja jest duża i walka o topowe miejsca jest zacięta, dlatego nasza firma codziennie dogląda pozycjonowanych przez nas stron. Organiczne pozycjonowanie SEO to najlepsza metoda aby Twoja strona znalazła się najwyższych pozycjach wyszukiwania kiedy potencjalny klient wpisze dane słowa kluczowa. Słowa te powiązane są z Twoją stroną, branżą Twojej strony czy usługami które świadczysz. Studio Webmaster działa tylko dozwolonymi metodami które etapowo podwyższają Twoją pozycje w Google. Przynosi to najlepsze i najbardziej efektywne rezultaty. Używając niedozwolonych metod tylko przez chwilę podnosisz swoją pozycje, a następnie gwałtownie spadasz w dół, a nawet zdarza się wykluczenie takich stron z indeksu.

Czytaj Więcej

Kontakt z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Odpowiemy na każde pytanie, dopasujemy ofertę i doradzimy. Nasze studio mieści się w Gorzowie Wlkp. Oczywiście jeśli jesteście Państwo z innego miasta kontakt może być telefoniczny lub e-mailowy.
Wyróżnia nas:
- nowoczesność
- kreatywność
- otwartość
- wiedza
- doświadczenie
Nasze usługi są kompleksowe - projektujemy strony, pozycjonujemy je a także zajmujemy się pełnym marketingiem. Skontaktuj się z nami a na pewno się przekonasz że zaspokoimy wszystkie Twoje oczekiwania.

Adres:

ul.Kombatantów 34 ,
66-400 Gorzów Wlkp.,
Polska

Telefon:

+ 48 535 750 750

Telefon:

+ 48 535 250 250

Wyślij wiadomość