Reklama Społecznościowa
Gorzów Wlkp.

Szukasz Najbardziej Skutecznego Sposobu Pozyskania Nowego Klienta?

Reklama Społecznościowa inaczej Social Media to w obecnych czasach jedna z najskuteczniejszych metod zdobycia Nowego Klienta!

Facebook, Twitter, Snapchat – istnieje wiele portali i aplikacji, gdzie warto zaznaczyć obecność swojej firmy.

Social Media

Studio Webmaster Marketing Społecznościowy Gorzów Wlkp.

Stworzymy dla Ciebie wymarzony Profil Społecznościowy Twojej Firmy. Pomożemy dobrać nie tylko najbardziej skuteczny kanał w przypadku danej firmy, ale także stworzy czytelny przekaz, dzięki któremu możliwa będzie szybka i skuteczna promocja marki czy produktów. Podejmujemy się jednostkowych działań, jak i optymalizacji profilów firmy na portalach społecznościowych i organizacji kampanii reklamowych.

Studio Webmaster Marketing Społecznościowy Gorzów Wlkp.

Stworzenie profesjonalnych oraz dobrze zoptymalizowanych profili firm w mediach społecznościowych. ( Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat oraz branżowo LinkedIn) Przygotowanie zindywidualizowanej strategii komunikacji Optymalizacja kampanii reklamowych w mediach społecznościowych : FacebookAds, InstagramAds, LinkedinAds Raportowanie przebiegu kampanii

Kontakt z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Odpowiemy na każde pytanie, dopasujemy ofertę i doradzimy. Nasze studio mieści się w Gorzowie Wlkp. Oczywiście jeśli jesteście Państwo z innego miasta kontakt może być telefoniczny lub e-mailowy.
Wyróżnia nas:
- nowoczesność
- kreatywność
- otwartość
- wiedza
- doświadczenie
Nasze usługi są kompleksowe - projektujemy strony, pozycjonujemy je a także zajmujemy się pełnym marketingiem. Skontaktuj się z nami a na pewno się przekonasz że zaspokoimy wszystkie Twoje oczekiwania.

Adres:

ul.Kombatantów 34 ,
66-400 Gorzów Wlkp.,
Polska

Telefon:

+ 48 535 750 750

Telefon:

+ 48 535 250 250

Wyślij wiadomość